×
x
شرکت بیمه میهن
   
 
  • برگزاری کارگاه های آموزش مجازی در بیمه میهن

   برگزاری کارگاه های آموزش مجازی در بیمه میهن

   برگزاری کارگاه های آموزش مجازی در بیمه میهن

   بیمه میهن بر اساس تقویم آموزشی سال 1400 کارگاه های آموزش مجازی انواع رشته های بیمه ای را برای کارکنان شعب و شبکه فروش با هدف افزایش دانش فنی، توانمندسازی و بهبود عملکرد آنان، روزانه برگزار می کند.

   به گزارش روابط عمومی بیمه میهن؛ در کارگاه های آموزش مجازی که بر اساس نیازسنجی و در راستای تدوین و تنظیم تقویم و جدول زمانبندی برنامه های آموزشی تا پایان سالجاری برگزار می شود، اصول و مبانی، بازاریابی و فرایند صدور و تمدید انواع رشته های بیمه ای برای کارکنان شعب و نمایندگان سراسر کشور به صورت غیرحضوری تبیین و ارائه می شود.
   شرکت کنندگان در این گارگاهها با اصول و مبانی و مراحل اجرایی و کلیات نحوه صدور بیمه نامه های مختلف آشنا و بازآموزی می شوند. کارشناسان مدیریت های فنی ستادی این آموزش ها را به صورت مجازی و روزانه به مدت دو ساعت تدریس و ارائه می کنند.
   شایان ذکر است که از آموزش نیروها در سطح یک مجموعه به عنوان توسعه منابع انسانی یاد می شود و ضرورتی اجتناب ناپذیر است و بیمه میهن نیز برای بقا و پیشرفت خود سخت بدان نیازمند است و در همین راستا اقدام به ارائه آموزش های حین خدمت منظم و مستمر در سطوح سازمانی برای ارتقا و تعالی سطح علمی کارکنان و شبکه فروش کرده و تلاش می کند برای شرکت کنندگان آگاهی های علمی و تجربه های عملی در زمینه های موردنظر ایجاد کند، بینش و طرز فکر آنها را نسبت به شغل و سازمان وسعت دهد و اعتماد به نفس و حس مسئولیت پذیری را در آنها تقویت کند تا در نهایت در ارائه خدمات بهتر و موثرتر، نقشی عمده ایفا کنند..